درباره ما

پرشیا سرفیس با هدف ارائه محصولات مایکروسافت در ایران و همچنین ارائه خدمات پس از فروش این محصولات تاسیس گردیده است.

این مجموعه با تجربه مدیران خود که سالها در صنعت رایانه فعال بوده اند توانسته است مجموعه ای از محصولات مایکروسافت را برای شما فراهم کند.

سیاست پرشیا سرفیس توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی کاربران خود میباشد. از این رو میزان رضایت مشتریان همواره به عنوان یک عامل اساسی در ارزیابی میزان موفقیت پرشیا سرفیس در دست‌یابی به اهداف خویش توسط مدیران شرکت در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح مجموعه وجود دارد که بتواند با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.

از جمله محصولات عرضه شده در پرشیا سرفیس می توان به انواع سرفیس پرو، سرفیس بوک، سرفیس لپتاپ، سرفیس استودیو، و لوازم جانبی مایکروسافت اشاره کرد.

تیم پرشیا سرفیس مفتخر است با ارائه خدمات گارانتی های شرکت های مختلف ارایه دهنده در ایران رضایت مشتریان ایرانی این محصولات را جلب نماید.

پرشیا سرفیس به شما این امکان را میدهد تا بتوانید با آخرین محصولات شرکت مایکروسافت آشنا شده و از آخرین اخبار شرکت مایکروسافت به زبان فارسی آگاه شوید.